PREZENTARE
Baze sportive
Regulament de organizare si functionare
CONDUCERE
SECTII SPORTIVE
Sectii sportive
Cei mai buni sportivi ai anului 2004
ALBUM FOTO
Site realizat de AVANSOFT
 

 

ATLETISM - 11 MEDALII

ALINA PREDESCU - 2 MEDALII:

  • 1 loc II la C.N.J.I. - 100 M.G., din 7 august 2004, Bucuresti
  • 1 loc III la C.N.T. - 100 M.G., din 7 august 2004, Bucuresti
  • ALUPULUI ANI - 1 MEDALIE

  • 1 loc II la C.N.MARATON - 42,196 km., din 3 oct.2004, Bucuresti
  • RADESCU COSMIN - 5 MEDALII

  • 2 loc II la C.N.J.3 - 60 m si 200 m, din 21.22 febr.2004, Bucuresti
  • 2 loc I la C.N.J.3 - 300 m si 200 m, din 3-4 april., Bucuresti
  • 1 loc II la C.N.J.3 din 3-4 pril., Bucuresti
  • CHIRITA RODICA - 3 MEDALII

  • 2 loc I la 5.000 m si 10.000 m
  • 1 loc II la semimaraton, Severin
  • HALTERE ­- 7 MEDALII

    ANDA MATEI - 6 MEDALII

  • 1 loc II la C.N.S. din 4-9 oct.2004, Onesti
  • 1 loc III la C.N.S. din 4-9 oct.2004, Onesti
  • 2 loc II la C.N.Tineret din 1-6. Nov 2004, Galati
  • 1 loc III la C.N.Tineret din 1-6 nov.2004, Galati
  • 1 loc III la Cupa Romaniei
  • GARAOAFA STEFAN - 1 MEDALIE

  • 1 loc III la C.N.J.I din 30 martie 2004, Bucuresti
  • BOX - 2 MEDALII

    MUSTATA IONUT - loc II la +54 kg., la C.N.J. Tg.Jiu, din 15-21.03.2004

    ILIE ANDREI - loc III la +91 kg., ka C.N. Tulcea

    JUDO - 7 MEDALII

    MIHALCEA NICOLETA - 3 MEDALII

  • 1 loc II la Cupa Romaniei seniori, din 8-10.2004, Oradea
  • 1 loc III la C.N. Tineret, din 8-10.2004, Brasov
  • 1 loc III la C.N. Seniori
  • PANA VIOREL - 2 MEDALII

  • 1 loc II la C.N.J, din 28.04.-1.04, Constanta
  • 1 loc III C.N.Tineret, 8-10.10.2004, Brasov
  • GOGOASE DANIEL - 1 MEDALIE

  • 1 loc II la C.N.Tineret 8-01.10.2004, Brasov
  • STAN ALEXANDRA - 1 MEDALIE

  • 1 loc III la C.N. Cadet din 8-20.03.2004, Arad
  • KARATE - 19 MEDALII

    TOTELECAN MARIAN - 7 MEDALII

  • 1 loc I la C.European Juniori din 04.10.2004, Austria , la individual
  • 1 loc III cu echipa Romaniei la C.National
  • 1 loc III pe echipe la C.N
  • 1 loc III la C.N.
  • 1 loc I Opan, din 27-28.03.2004
  • 1 loc I C.N.Ind.Shotocan
  • 1 loc I la C.N. cu echipa
  • DIACONESCU ANCUTA - 3 MEDALII

  • 1 loc I la C.N.S, Sf.Gheorghe
  • 2 loc III la C.N.S., Bucuresti
  • DINU PAUL - 5 MEDALII

  • 1 loc la C.N.S., Sf.Gheorghe
  • 4 loc III la C.N.S., Bucuresti si Sf.Gheorghe
  • MANOLACHE ADELINA - 4 MEDALII

  • 1 loc II la C.N.S., Sf.Gheorghe
  • 3 loc III la C.N.S, Bucuresti si Sf.Gheorghe
  • © 2005 - 2018 Clubul Sportiv CHIMIA. TOATE DREPTURILE REZERVATE. WEBDESIGN: AVANSOFT SRL